header blue

 

TÁJÉKOZTATÁS ideiglenes e-mail cím változásról!

 

A Kormány a "veszélyhelyzet során a személy- és vagyonegyesítő szervezetek működésére vonatkozó eltérő rendelkezésekről" szóló 102/2020. (IV. 10.) Korm. rendelete a klubunk életében bekövetkezett személyi változások miatt - jelenleg áthidalhatatlan - adminisztrációs fennakadást eredményezett az elektronikus levelezési rendszerünk elérhetősége tekintetében. A helyzet rendeződéséig a Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. e-mail címen érhetnek el minket.

Szíves elnézésüket kérjük a kellemetlenségért.

ddk regi logo

 

Danubius Dog Klub (DDK)

a Német Dog magyarországi fajtagondozó szervezete

A klub ideiglenes levelezési és elérhetőségi címe:

1223, Budapest, Nagytétényi út 180-196.

https://www.facebook.com/danubiusdogclub/
http://www.danubiusdogclub.hu    info@danubiusdogclub.hu
Bankszámlaszám: OTP BANK 11742221-20036469-00000000

DDK calligraphic bigbg